Tanie długopisy z nadrukiem w zestawie z ołówkiem to dobry pomysł.

Myśl intensywnie znaczące

Bardzo ładnie wygląda, kiedy ofiarujemy komuś firmowy długopis, najlepiej z nadrukowanym logiem naszej firmy. Wzmacnia to w bardzo elegancki sposób identyfikację wizualną naszej firmy. Pojęcie to będzie coraz bardziej istotne w naszej przereklamowanej rzeczywistości. Dlatego wiele firm już teraz dba o to, żeby swoim klientom rozdawać tanie długopisy z nadrukiem.

Warte uwagi jest, nadrukowuje

Coraz modniejsze jest też rozdawania kompletów, czyli zarówno długopisu jak i ołówka. Na jednym i drugiem tworzy się logo firmy, która taki zestaw rozdaje. Ciekawe jest to, jak nadrukowuje się logo na długopisie i ołówku.

Systemy obowiązują

Tani długopis z nadrukiem powstaje w bardzo prosty sposób. Otóż, można logo firmy albo namalować, albo wygrawerować. Te dwie metody obowiązują najczęściej, wobec tego, kiedy dostajemy firmowy długopis to możemy być pewni, że logo jest grawerowane albo drukowane. Co innego jeżeli chodzi o ołówki, przecież na nich nie da się nic wygrawerować.

Wyjątkową farbą, powoduje, iż loga

Ołówki, które rozdawane są w parze z tanimi długopisami z nadrukiem też są zazwyczaj tanie, ale to akurat nie ma wpływu żadnego na ich malowanie. No właśnie, bo na ołówkach loga się po prostu maluje. Specjalną farbą, która sprawia, że loga się nie zetrze ani nie zmyje. Pytanie tylko, czy taki zestaw, jakim jest długopis z ołówkiem, może kosztować firmę naprawdę niewiele?

Myśląc reklamowych długopisach

Otóż tak, gdyż są to groszowe sprawy, ale pod warunkiem, że nasz długopis naprawdę jest tani. Myśląc o reklamowych długopisach możemy też użyć drogich, markowych, na których też umieszcza się logo firmy. Większość firm decyduje się jednak na wersję tanią, gdyż swoje długopisy rozdaje się masowo do nieograniczonej liczby klientów.